Jít zpět

Komplexní interní
a předoperační vyšetření

LPG masáže

Detail Skrýt

Pomerančová kůže neboli celulitida je typicky ženským problémem. Vyskytuje se v podobě tukových hrudek zejména v oblasti zadečku, stehen a bříška. Na naší klinice nabízíme odstranění celulitidy prostřednictvím komplexního Anticelulitidního programu. Tento program se skládá ze dvou vzájemně se podporujících částí. Léčby přístrojem LPG - cellu v kombinaci s aplikací tzv. Mezoterapie.

LPG - CELLU

Přístroj funguje na principu vysoce účinné podtlakové rotační masáže na kůži a v podkoží. Základem přístroje jsou dva válečky umístěné ve vzduchotěsné komůrce. Tyto válečky jezdí po problematických lokalitách na těle a díky působícímu podtlaku ji masírují. Tím se rozbíjejí pod kůží tukové shluky a tuk se spolu s mezibuněčnou tekutinou vyplavuje do lymfatických cév. Kůže se vyhlazuje a celulitida mizí. Po absolvování celé léčebné kůry dochází nejen ke znovuvytvoření hladkého reliéfu, ale často i k redukci objemu v ošetřovaných lokalitách a to o několik centimetrů. Ošetření provádí pouze personál, který se účastnil stáže ve firmě LPG ve francouzské Nice a byl tam také vyškolen. Přístroj LPG však má širší využití. Kromě vyhlazování kůže je vhodný i pro terapeutické masáže (masáže jizev a zhojených popálenin), pro sportovní masáže a relaxační masáže. Ošetření je nebolestivé a mělo by se provádět minimálně 2x týdně v počtu 10-15 ošetření.

Biostimulace 1.

Detail Skrýt

Biostimulace 1.

Biostimulace je prováděna pomocí biostimulačního laseru. Ten dokáže řešit několik zdravotních problémů najednou - a to díky možnosti užití různé vlnové délky neboli barvy laserového paprsku. Povrchově působící biostimulační laser se využívá k regeneraci pleti, hojení zánětlivých ložisek, ran a jizev na kůži i jako účinný stimulátor zvýšení metabolismu a zlepšení imunitního systému (např. u oparu a jiných viróz). Působení hlouběji pronikajícího biostimulačního laseru napomáhá pacientům ke zmírnění nepříjemných pocitů a k rychlejšímu a lepšímu výsledku po operacích, proto je také podporou v pooperační léčbě. Velké uplatnění nachází i v rehabilitační péči a sportovním lékařství díky myorelaxačním účinkům (bolesti zad, patní ostruhy, tzv. tenisový loket atd.).

Biostimulace 2.

Biostimulační lasery nepoužíváme jen k doléčení pooperačních stavů, ale své místo mají i v rehabilitační péči a léčbě zánětlivých stavů pohybového systému po operacích nebo po úrazech. Možností jeho použití je ošetřování pacientů s tzv. patní ostruhou nebo tenisovým loktem. Jedná se o spíše chronické onemocnění zánětlivého původu a laser zde dokáže stimulovat organismus v dané lokalitě k potlačení zánětu a návratu k normální funkci. S tím souvisí i odstranění bolestivosti a eventuálního otoku. Nejnověji zavádíme i léčbu pomocí Tachyonové energie.

Laserové bělení zubů

Detail Skrýt

Bílé zuby jsou sice korunou zářivého úsměvu, řadu z nás však trápí nevhodné zabarvení zubní skloviny. To může mít příčinu v konzumaci pochutin, kávy nebo v kouření. Pigmenty, které se tímto na zubech vytváří, lze velmi účinně odstranit laserovým bělením zubů. Tato technika umožňuje vybělení zubů o 4 - 5 odstínů, aniž by docházelo k narušení zubní skloviny. Jedná se o kontrolovanou aplikaci intenzivně bělící látky na zuby. Tato látka proniká do povrchu zubu a chemicky reaguje s usazenými pigmenty. Výsledkem této reakce je rozložení pigmentů provázené „odbarvením", tedy zesvětlením zubu.

Ordinační bělení spočívá ve vyčištění zubů, aplikaci ochranné hmoty na dásně a nanesení bělícího přípravku na zuby. Pro zvýšení účinku bělící látky používá lékař speciální lampu s modrým světlem. Celý proces trvá přibližně 60 až 90 minut. Zákrok je velmi šetrný a zubní sklovina se nenarušuje. Na domácí péči si může pacient zakoupit speciální domácí dobělovací set, zubní pasty nebo zubní tyčinky, které udržují a zlepšují bělost zubů.

PO BĚLENÍ ZUBŮ LASEREM

Několik dnů po bělení zubů laserem je nutné se vyhýbat potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (červené víno, káva, čaj atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení zubů. Do budoucna lze pak zbarvování zubů omezit používáním speciálních bělících zubních past, které vám doporučí lékař.