Jít zpět

Labioplastika

V jaké anestezii se zákrok provádí a jak dlouhá je hospitalizace?

Detail Skrýt

Pro zachování vašeho komfortu zákrok probíhá vždy v analgosedaci, nebo krátké celkové anestezii. Délka hospitalizace závisí na náročnosti zákroku a vašem pooperačním stavu. Pokud je vše v pořádku a cítíte se dobře, do domácí péče můžete být propuštěna ještě v ten den ve večerních hodinách. Je-li operace náročnější, nebo se necítíte úplně fit, doporučujeme na klinice zůstat přes noc na pozorování. Propustíme vás druhý den ráno po dospání.

Za jak dlouhou dobu po operaci mohu mít pohlavní styk?

Detail Skrýt

Sexuálním aktivitám byste se měli vyvarovat zhruba jeden měsíc po plastické operaci. Porušení této pooperační péče by mohlo ohrozit výsledek zákroku.

Jaká je rekonvalescence po zákroku?

Detail Skrýt

Po operaci je potřeba přísně dodržovat klidový režim, nosit stále čisté prádlo, po použití toalety je nutno operovanou oblast osprchovat (koupání nedoporučujeme) a osušit. Na rány je vhodné používat malé množství dezinfekční, nebo antibiotické masti. Je samozřejmě nutné vyhýbat se intimním aktivitám. Pocit napětí, otoky a někdy i modřiny jsou normálním průvodním jevem, obvykle zmizí do 2-3 týdnů. Sexuální aktivita je možná nejdříve po 4-6 týdnech. Finální estetický výsledek lze hodnotit nejdříve po dvou měsících.

Jak dlouho výsledek vydrží?

Detail Skrýt

Operace přinese trvalé zlepšení stavu.