Jít zpět

Estetika

Jaký je režim po aplikaci botoxu?

Detail Skrýt

Po aplikaci bototutoxinu se 6 hodin výrazně nepředklánějte, neležte. Na 24 hodin vynechejte cvičení a vyhněte se zvýšené fyzické aktivitě. Kosmetiku doporučujeme naplánovat nejdříve za 2 dny od ošetření. 14 dní nenavštěvujte saunu ani solárium. Místa aplikace nijak nemasírujte a nemačkejte (pozor zvláště při odličování). Líčidla můžete používat běžně dle vašich zvyklostí. Pokud jste byla na očkování, k zákroku se prosím objednejte nejdříve za 14 dní od vakcinace.

Kdy se projeví nástup účinku a jak dlouho efekt vydrží?

Detail Skrýt

Botox začíná působit zhruba 3. den po aplikaci, kde maximální nástup účinku se dostaví do 14 dní od ošetření. Vyhlazující efekt přetrvává 3-6 měsíců. To je doba, během které je naše tělo schopné znovu plně obnovit funkci nervových vláken a tím i práci svalů.

Za jak dlouho lze dopíchnout botox, pokud nejsem zcela spokojená s výsledkem?

Detail Skrýt

Korekci je potřeba podstoupit do 14 dní od prvotní aplikace.

Jaký je rozdíl mezi botoxem a kyselinou hyaluronovou?

Detail Skrýt

Botulotoxin ideálně funguje na tzv. mimické vrásky. Omezuje hybnost svalů a tím redukuje jejich tvorbu (čelo, kořen nosu, kolem očí, brada aj.). Kyselinu hyaluronovou je vhodné použít tam, kde potřebujeme vytvořit a dodat větší objem (nosoretní rýhy, vrásky kolem horního rtu, okolo nosu a očí, redukce kruhů pod očima, augmentace rtů aj.)

Jak dlouho vydrží dermální výplně kyselinou hyaluronovou?

Detail Skrýt

Na klinice LLC pracujeme pouze se špičkovými a ověřenými preparáty. Efekt výplně přetrvává dle použitého preparátu 6-24 měsíců, poté je kyselina hyaluronová v našem těle postupně odbourávána. Produkt je možné kdykoliv opakovaně doplnit dle vašeho přání a požadavků.

Jaký je režim po aplikaci kyseliny hyaluronové?

Detail Skrýt

Po injekční aplikaci doporučujeme klidový režim ve smyslu vyhnout se nadměrné fyzické zátěži (24 hodin), teplotním výkyvům (sauna, slunce, solárium, mráz) a laserovému ošetření (14 dní). Alespoň 2 dny po aplikaci vynechejte kosmetiku. Ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte. Pokud jste byla na očkování, k zákroku se prosím objednejte nejdříve za 14 dní od vakcinace.