Jít zpět

Revoluční prsní implantáty B-LITE, odlehčené až o 30 %

Revoluční prsní implantáty B-LITE, jediné odlehčené silikonové implantáty na světe. Váží o 30 % méně než jakékoliv prsní implantáty na trhu.

Prim. MUDr. Bronislav Vřeský a MUDr. Martin Rozprým jsou plastičtí chirurgové, kteří odlehčené prsní implantáty B-Lite začali používat záhy poté, kdy byly v roce 2016 uvedeny na český trh. Oba jsou velmi zkušenými chirurgy, proto neváhejte a v případě, že plánujete zvětšení prsou či modelaci s následnou augmentací využijte jedinečnou nabídku 15% slevy na tyto prsní implantáty a zavolejte nám nejpozději do konce měsíce dubna 2020. Máme pro Vás pár základních informací k prsním implantátům B-Lite.

Hmotnost implantátů působí na prsní tkáň a vede ke komplikacím jako je tlak na podprsní rýhu, viditelné vytažení kůže, rychleji povislá prsa a bolesti zad.

Prsní implantáty B-LITE váží až o 30 % méně než jakékoliv silikonové prsní implantáty na trhu!

Jsou vyráběny renomovanou německou firmou Polytech, která má téměř 30 let zkušeností s výrobou implantátů. K výrobě B-Lite jsou použity ověřené, biokompatibilní a klinicky testované materiály. Vnitřek implantátu je vyplněn silikonovým gelem NuSil (schválen FDA v USA), který je odlehčen vzduchovými bublinkami tzv. borosilikátovými mikrosférami, které gel nadlehčují. Díky lehkosti implantátů prsa nemají tendenci tolik klesat, a proto vypadají přirozenější po delší dobu. S B-Lite implantáty se také snadněji sportuje a předchází bolestem zad. Díky menší zátěži dochází k rychlejší rekonvalescenci po operaci. B-Lite jsou nejen lehčí, ale také transparentnější při mamografickém vyšetření a mají nižší prosákavost gelu proti ostatním implantátům na trhu.