Jít zpět

Operační konturoplastika obličeje - metodou Bichat

Tato operace umí zeštíhlit silnější tváře, také konturuje lícní kosti a v neposlední řadě třeba dokáže zjemnit obličej z kruhovité do srdcovité formy.

Představujeme Vám operaci ve světě velice populární - třeba i mezi celebritami. Nově ji pro Vás máme také na našich pobočkách.

Aby jste si tento zákrok dokázali lépe představit, představme si také lékaře, který tuto metodu objevil. Jeho jméno je Marie François Xavier Bichat a je mimo jiné jedním ze dvaasedmdesáti významných mužů, kteří jsou zapsáni na Eiffelově věži v Paříži, ale také jsou podle něj popsána tuková tělíska, která hrají hlavní roli právě u tohoto zákroku.

Tato operace umí zeštíhlit silnější tváře, také konturuje lícní kosti a v neposlední řadě třeba dokáže zjemnit obličej z kruhovité do srdcovité formy. Je možné ji provést u mladších i u starších pacientek, kde se ale doporučuje pokračovat v omlazení další operací. Nejvíce Vám napoví fotografie, které si můžete prohlédnout, k vidění je také video ze zákroku. Budeme se na Vás těšit na jedné z našich poboček.