Jít zpět

Laser N-Lite, řešení mnoha problémů

Laser N-lite toho totiž dokáže vyřešit opravdu hodně – od akné, přes hemangiomy až po bradavice či vrásky.

Dovolte nám představit také laser, s jehož pomocí pracujeme na našich klinikách již několik let a spokojená klientela je nám tou největší odměnou.

Laser N-lite toho totiž dokáže vyřešit opravdu hodně – od akné, přes hemangiomy až po bradavice či vrásky.

Nutno podotknout, že toto laserové ošetření je unikátní v ČR pouze na našich klinikách.

Akné

Vyřešit tímto typem laseru umíme akné. Což je velký problém nejenom dospívajících, ale i klientů ve zralém věku. Z osobních zkušeností víme, že veškerá předchozí snaha o zbavení se akné byla marná až do doby, kdy přišel na řadu laser N-lite.

Ošetřit dokážeme veškeré zánětlivé projevy v obličeji - jako jsou akné vulgaris, rosacea ( růžovka) nebo periorální dermatitis.

Při ošetření se přímo ovlivní mazové žlázy v postižené oblasti. Dojde ke zklidnění zánětlivých lézí, hojení kůže a jizev, ale co je nejdůležitější - snížením množství mazu a aktivity mazových žláz i k zabránění tvorby nových projevů. Navíc je toto ošetření bez jakýchkoliv vedlejších účinků, ošetření je ambulantní – trvá cca 5minut a je potřeba jej opakovat až do požadovaného efektu.

Vrozené plošné hemangiomy (oheň, znaménko portského vína)

Jedná se o vrozené skvrny, které vznikají zmnožením krevních cév v kůži a jsou častým estetickým problémem. Po konzultaci s jedním z našich lékařů a následným ošetřením laserem N-lite dochází k postupnému - ale hlavně trvalému blednutí ložiska. Zákrok je taktéž ambulantní, obávat se nemusíte ani tvorby strupů a závěrem podotkneme, že tato metoda má vysokou úspěšnost - až 90%.

Vrásky

Pro ty z vás, kteří upřednostňují laser před injekcemi máme dobrou zprávu, že i proti tvorbě vrásek můžeme využít laser N-lite. Tento typ laseru je schopen stimulovat tvorbu vlastního kolagenu a tím vyplnit i vrásky.

Ošetření je taktéž ambulantní, trvá pár minut, pleť je po zákroku dezinfikovaná, regenerovaná a výborného efektu dosahujeme např. při ošetření v oblasti pod očima.

Laser N-lite je pro Vás k dispozici na naší Klinice LLC stejně tak jako tým specialistů, který se těší na Vaši návštěvu.