Jít zpět

MUDr. Martin Rozprým

Při své práci se specializuje na esteticko-chirurgické operace, mezi které patří operace víček, uší, augmentace prsou a další.

Po promoci na Lékařské fakultě Palackého univerzity Olomouc v roce 1993 nastoupil na chirurgické oddělení Fakultní nemocnice Ostrava, kde se věnoval všeobecné chirurgii.  V roce 1995 svou kariéru dále rozvíjel v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky Fakultní nemocnice Ostrava, kde vykonával celou škálu operací zahrnujících operace: estetické, rekonstrukční, vrozených vývojových vad, zákroky řešící chronické defekty a kožní nádory. Ve velké míře se zabýval veškerou problematikou chirurgie ruky včetně replantací. Během této doby získal atestace v oboru chirurgie a plastické chirurgie. Spolupracoval s několika prestižními soukromými klinikami (Praha, Brno).

Roku 2007 nastoupil na Klinice LLC, kde od roku 2014 pracuje na plný úvazek. V rámci sebevzdělání se pravidelně účastní vzdělávacích seminářů, kongresů a work-shopů v tuzemsku i zahraničí (Chile, USA, Brazílie). Je členem ČLK, Společnosti plastické chirurgie a České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Při své práci se specializuje na esteticko-chirurgické operace, mezi které patří operace víček, uší, augmentace prsou, redukční mamoplastika, liposukce a modelace postavy, abdominoplastika, facelifting, browlift, excize kožních lézí, nebo operace labioplastika. 

Hovoří jazyky: Čeština, Angličtina, Polština, Ruština

Motto

“Než-li hledat informace na internetu, přijďte se raději poradit s odborníkem.”