Jít zpět

MUDr. Lada Hanusková

Od roku 2001 se intenzivně věnuje estetické medicíně. Její předností je práce s vysoko-účinnými laserovými přístroji.

MUDr. Hanusková absolvovala v roce 1996 úspěšně studium lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 1996 až 2000 pracovala jako internista v privátní nemocnici v Karviné, během této doby se účastnila mnoha odborných seminářů se zaměřením na léčbu nemoci v interním lékařství,  obezitu kardiologii,  angiologii a flebologii. V roce 1998 získala atestaci z interního lékařství.

Od roku 2001 působí na privátní klinice laserového léčebného centra v Ostravě. Mimo svoji odbornou specializaci absolvovala postgraduální školení v obezitě v Praze a tamtéž školení v metodice behaviorální terapie obesity. Ve spolupráci s Fakultní nemocnici se zasloužila o zavedení do praxe intragastrických balonků BIB.

Od roku 2001 se intenzivně věnuje estetické medicíně. Její předností je práce s vysokoúčinnými laserovými přístroji k omlazeni pleti, k odstranění rozšířených žilek v obličeji, hemangiomů, hyperpigmentací, tetováže, rozšířených žil na dolních končetinách,  práce s ultrazvukovým přístrojem na zpevnění obličeje a podbradku. Taktéž se zaměřuje na metody přirozeného omlazení pleti aplikaci injekčních technik jako je plazma terapie, mezoterapie, kyseliny hyaluronové, botulotoxinu.

Během 20 let praxe na klinice se účastnila pravidelně zahraničních mezinárodních i tuzemských kongresů např.v Paříži, Nice, Barceloně, Düsseldorfu a v mnoha dalších.

Po celou dobu své praxe se řídí heslem – léčit a pomáhat. V estetické medicíně pak – přirozenost.

Během své dlouholeté praxe sama přednášela stran obezity a využití intragastrických balónů v praxi na mezinárodním obezitologickém kongresu, dále ohledně využití laseru v praxi a o omlazení pleti injekčními technikami. 

 
Je držitelkou certifikátů:
  • Současné trendy ve využití laseru a dalších moderních metod v medicíně,
  • INTERNATIONAL MASTER COURSE ON ANGIN SKIN, 
  • dermatologické, plasticko-chirurgické a estetické indikace botulotoxinu, 
  • aplikace mezoterapie k omlazení pleti a řešení celulitidy, 
  • aplikace kyseliny hyaluronové , aplikace plazmy k omlazení pleti.

 

Je řádnou členkou:
  • České společnost pro využití laseru v medicíně,
  • České internistické společnosti,
  • České obezitologické společnosti,
  • České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Je držitelkou licence pro obor interna.

Motto

“Dokonalost spočívá v maličkostech, přesto dokonalost není maličkostí…”