Jít zpět

MUDr. Jana Šimurdová

Je vysoce kvalifikovaným certifikovaným odborníkem na široké portfolio zákroků jako jsou aplikace injekčních implantátů, kyseliny hyaluronové, botulotoxinu.

Absolvovala Lékařskou fakultu Ostravské univerzity v roce 2018. Odbornost v estetické a anti-agingové medicíně získala studiem na zahraničních stážích hlavně v Ženevě ve Švýcarsku, také u prestižních expertů z USA a Evropy.

Svoji praxi dále rozvíjela na klinikách Yes Visage Ostrava, Praha a aktuálně pracuje na klinice LLC v Ostravě a v Olomouci. Je vysoce kvalifikovaným certifikovaným odborníkem na široké portfolio zákroků jako jsou aplikace injekčních implantátů, kyseliny hyaluronové, botulotoxinu a také získala certifikaci Master v niťových liftinzích APTOS 2020. V roku 2021 se stala školitelkou prestižní mezinárodní společnosti působící ve 36 zemích, která se specializuje na oblast estetické medicíny a neurotoxinu, Merz Aesthetics.

Důležitost klade na přirozený výsledek a individuální přístup, ve kterém přihlíží na požadavky klienta. Ráda kombinuje moderní, trendové metody s tradičními, proto je vyhledávanou lékařkou nejen v České republice, ale také na Slovensku. Pravidelně se proškoluje v nových trendech a technologiích. V rámci sebevzdělávání se aktivně účastní tuzemských i zahraničních kongresů, seminářů, workshopů pro profesionály z oblasti anti-agingové estetické medicíny a korektivní dermatologie.

Při konzultacích používá moderní 3D vizualizaci, díky které ještě před aplikací zjistíte, jakého výsledku lze dosáhnout. Komunikuje v 5 jazycích pro lepší srozumitelnost pro zahraniční klienty. Aplikuje kvalitní materiály, vysoký důraz klade na NO PAIN, komfortní aplikace a také se drží motta „po aplikaci péče nekončí". Je členkou České lékařské komory.

Žádanými zákroky jsou oblíbené augmentace rtů, kde si můžete zvolit až z 5-ti technik, nejžádanějším stylem je ruský styl nebo Lifting rtů. Další ze zákroků je nechirurgická remodelace nosu a liftingy obličeje, krku, přip. foxy eyes.

Na sociálních sítích ji a její práci naleznete pod pseudonymem Doktorka Janka, kde se také věnuje vzdělávání klientů. Také vám ráda odpoví na různorodé dotazy.

Je energická, pozitivní, přátelská. Estetická medicína je její vášní.

Motto

“Dejte dívce tu správnou výplň a ona si podmaní svět.”