Jít zpět

MUDr. Iveta Hilšerová

Pracuje na klinice LLC již přes 10 let jako spolupracující dermatovenerolog, laserový a estetický specialista.

MUDr. Hilšerová pracuje na klinice LLC již přes 10 let jako spolupracující dermatovenerolog, laserový a estetický specialista. Při své činnosti se zaměřuje zejména na korekci vrásek pomocí aplikace výplňových materiálů obsahujících kyselinu hyaluronovou a aplikace botulotoxinu.

Svou profesní dráhu zahájila po ukončení studia na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v roce 1987. Vzdělání si během celé své kariéry intenzivně rozšiřovala, ať již v rámci atestace I. a II. stupně v oboru dermatovenerologie, tak i v rámci nejrůznějších odborných konferencí, workshopů a zahraničních stáží.

Paní doktorka působí v řadě českých i mezinárodních odborných společností, a to jak v oblasti dermatolovenerologie (např. European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society, Slovenská dermatovenerologická spoločnosť, Česká lékařská komora, Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, Česká akademie dermatovenerologie, Česká společnost alergologie a klinické imunologie, Česká dermatovenerologická společnost), tak i v oblasti estetické medicíny (např. Společnost korektivní a estetické dermatologie ČLS JEP, Společnost estetické a laserové medicíny ČLS JEP, Slovenská spoločnosť estetickej dermatológie a kozmetiky, Slovenská laseroterapeutická spoločnosť).

Při své práci na klinice LLC se MUDr. Hilšerová kromě řešení korekce vrásek a drobných nedostatků pleti zaměřuje také na řešení odstraňování drobných nezhoubných změn na kůži pomocí vysokovýkonných laserových přístrojů. U mladších pacientů řeší též léčbu aknózní pleti pomocí různých metod, včetně laserové terapie.

Paní doktorka se při řešení problémů, se kterými klienti přichází, zaměřuje jak na kombinaci různých léčebných metod, tak také na individuální požadavky každého klienta.